Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#568
Stary 03.11.2013, 18:45
stawski napisał(a):Wyświetl post
Gdyby mecze były w weekend i powiedzmy w środę, to sądzę, że zainteresowani mogli by się zorganizować, nie wiem, zamienić się w pracy, albo opiekunkę do dziecka załatwić.
Ale terminy spotkań zazwyczaj znane są dużo wcześniej, więc czas na zorganizowanie się jest. Jeszcze jakiś czas temu głównym problemem był brak internetowej sprzedaży biletów, dzisiaj problemem już są godziny rozgrywania spotkań. Owszem nie raz każdemu dany termin może nie pasować ale ogólnie idzie się wyrobić.

Nie ma nawyku chodzenia na stadion, poziom jest jaki jest, rywale też nie przyciągają a internet i telewizja sprawiają że wygodniej zostać w domu. Zamiast czasu spędzonego w drodze na stadion i do domu można obejrzeć ligę angielską czy hiszpańską.
Fajnie że pojawiła się akcja z zorganizowanymi grupami dzieci, bo widzę po dzieciakach z mojej okolicy że bez względu na to z kim Wisła gra i kiedy to ciągnie ich na stadion.
Odpowiedz cytując