Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#567
Stary 03.11.2013, 18:25
I anal+ nie może się tłumaczyć że chcą pokazać wszystkie mecze, bo kanałów teraz mają od... groma... a ja jestem zmuszony czekać na mecz Wisły oglądając szlagiery typu Zagłębie - Podbeskidzie...
Odpowiedz cytując