Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#564
Stary 03.11.2013, 17:24
20.30 nie jest zbyt dobrą porą niezależnie od dnia. Bodajże na meczu z Zagłębiem też było słabo, a był w sobote. Gdyby poprawić warunki komunikacyjne w dniu meczu. więcej busów, dłuższe godziny kursowania itp, to nawet we wtorek można by dobić do powiedzmy 15 tys. Wiem że to bardziej skomplikowana sprawa i nie stanie się to z dnia na dzień, ale potencjał jest.
Odpowiedz cytując