Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#559
Stary 03.11.2013, 12:59
Padłem, komentarz z Krakowskiej:

Cytat:
Niech ktoś mi odpowie jak to działa.
Wisła gra w środku tygodnia o 20.30 w zimnicy, po słabych dwóch meczach w tym porażce w beznadziejnym stylu i na stadionie jest 10500 kibiców.
Cracovia gra w środku długiego weekendu przy pięknej pogodzie po serii czerech zwycięstw, wychwalana przez media i na stadionie jest 10500 kibiców.
Dlaczego kibice nie akceptują Cracovii?
Przecież mają piękną uciemiężoną martyrologiczną przeszłość, byli klubem najpierw Cyrankiewicza "Towarzyszu Cyrankiewicz pozdrawia Cię Twoja Cracovia", później klubem papieża "Ojcze święty pozdrawia Cię Twoja Cracovia", później znów pod skrzydła komunisty i tak w koło. W pucharach europejskich też nieźle, a przepraszam to nie ten klub, ale reszta się zgadza. Co z nimi jest nie tak?
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując