Padłem, komentarz z Krakowskiej:
Cytat:
Niech ktoś mi odpowie jak to działa.
Wisła gra w środku tygodnia o 20.30 w zimnicy, po słabych dwóch meczach w tym porażce w beznadziejnym stylu i na stadionie jest 10500 kibiców.
Cracovia gra w środku długiego weekendu przy pięknej pogodzie po serii czerech zwycięstw, wychwalana przez media i na stadionie jest 10500 kibiców.
Dlaczego kibice nie akceptują Cracovii?
Przecież mają piękną uciemiężoną martyrologiczną przeszłość, byli klubem najpierw Cyrankiewicza "Towarzyszu Cyrankiewicz pozdrawia Cię Twoja Cracovia", później klubem papieża "Ojcze święty pozdrawia Cię Twoja Cracovia", później znów pod skrzydła komunisty i tak w koło. W pucharach europejskich też nieźle, a przepraszam to nie ten klub, ale reszta się zgadza. Co z nimi jest nie tak?
|