Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20839
Stary 03.11.2013, 12:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a to Mały gra?

chociaż wiem ze "tu i tam" slychać głosy ze Mały tak słabo gra bo go Smuda psychicznie niszczy. Jesli uznamy iż jest to prawda, to ....słabą psychike ma Nasz piłkarz który zatracił wszystko czym kiedys dysponował. Nawet po kolegach juz nie krzyczy.
Tak i właśnie dlatego trzeba przedłużyć z nim kontrakt!
Chociaż mówiąc poważnie, trochę ciężko mi sobie wyobrazić go gdzieś poza Wisłą, a nie wiem czy będzie zainteresowany kontraktem na podobnych warunkach jakie ma, ewentualnie jakiś motywacyjny dodatek.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując