Trykuss napisał(a):

|
Lewa obrona tez jest do obsadzenia i to na gwałt. Tak sie zachwycacie Bunoza bo ma forme zycia, ale nic nie zmieni tego ze jest drewnianym piłkarzem, forma troche mu zejdzie bo nie może byc wiecznie najlepsza i nie mamy obrońcy. Wtedy klub z dobrymi skrzydłami pojedzie po nim i burlidze jak po maśle. Dwa napastniki, tylko bron boże wysoki do grania głowa. Oprócz Bitona nigdy nam to na dobre nie wyszło.. Trzy środek pola bo cos czuje ze po chrapka ktoś sie zgłosi.
|
Prawe skrzydło jest priorytetem, bo brakuje tu przebojowego zawodnika. Oczywiście środek też. Na lewej obronie mamy jeszcze Piotrka Brożka, a Bunoza gra w tym roku przyzwoicie.