Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
Od: 09.2013
Offline
#
3005
02.11.2013, 14:09
tak, a potem zostały by tu zgliszcza jak na Poloni. Facet wydaje się być jeszcze bardziej chwiejny niż Wojciechowski.
keth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do keth
Znajdź inne posty napisane przez keth