Raczej gdyby równie chętnie wydawał kasę i nie wpierdalał się we wszystko trenerom jak Wojciechowski i nie zostawił Wisły na lodzie
Dla mnie to jest zwyczajna kaczka medialna, z resztą wątpię, żeby Cupiał sprzedał Wisłę nawet jakby oferta została złożona.
Nie ma co na ten temat dywagować.
Co do weszło to jest to portal prolegijny.
Owszem czasem Legię skrytykują i Wisłę pochwalą - szczególnie, gdy się silą na obiektywność.
Ale i tak ta legijność wyziera nonstop, szczególnie w zapowiedziach, gdzie Legia jest zapowiadana z reguły normalnie, a Wiśle bardzo często wbija się jakiś kołek.
Do tego podobnie jest w ocenach sytuacji spornych, jeżeli sytuacja jest sporna to zawsze interpretowana na niekorzyść Wisły / korzyść Legii.
Najbardziej rozjebała mnie mityczna linia spalonego, krzywa jak sam .... wytyczona w meczu z Pogonią w poprzednim sezonie, gdzie był ewidentny spalony. Podobnie ostatnio komentatorzy ostro jechali z tym spalonym odgwizdanym w jednym z naszych ostatnich meczy - kiedy go faktycznie nie było, ale i tak Misiek szedł do końca i był szybszy od napastnika drużyny przeciwnej (tylko nie pamiętam czy to z Widzewem czy Zagłębiem). Komentator przeżywał jakby sędzia zjebał mecz i weszlo oczywiście również o tym musiało wspomnieć, chociaż błąd nie miał żadnego wpływu na nic.
To są niuanse. Ale nigdy na korzyść Wisły. Za to często na jej niekorzyść. I tyle.