|
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 0:3 (0:1)
Skład: Miśkiewicz - Burliga, Jovanovic, Głowacki, Piotr Brożek - Guerrier, Stjepanovic, Chrapek, Garguła, Boguski - Paweł Brożek
Zmiany: Nalepa, Małecki, Sarki
Bramki: Paweł Brożek x2, Malecki
Ostatnio edytowane przez Roszek : 03.11.2013 o godz. 17:18.
|