|
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Skład: Miśkiewicz - Burliga, Jovanovic, Głowacki, Piotr Brożek - Guerrier, Stjepanovic, Chrapek, Garguła, Boguski - Paweł Brożek
Zmiany: Małecki, Fryc, Sarki
Bramki: Paweł Brożek
Ostatnio edytowane przez jarcze : 03.11.2013 o godz. 22:12.
|