riv napisał(a):

|
Stolarski jest skrzydłowym. Całe życie grał na skrzydle, w reprze młodzieżowej grał na skrzydle, jak wchodził na końcówki w dorosłej Wiśle to grał na skrzydle dopiero potem z musu przestawiono go na obronę...nie zmienia to jednak faktu, że jak go widziałem na skrzydle to nigdy nie pokazywał nic takiego, żeby udowodnić swój 'wielki talent'. Za to prawy obrońca może być z niego niezły i dziwie się, że zamiast niego gra Burliga...który w ofensywie radzi sobie nieźle, za to w defensywie jest bardzo średni. Może właśnie Burliga nadał by się na prawe skrzydło?
|
Oglądałeś mecz z Zawiszą? Przez niego przechodziła prawie każda piłka, zagrał katastrofalnie.