Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66039
Stary 01.11.2013, 21:40
raindog napisał(a):Wyświetl post
2. W tym momencie najbardziej potrzebni nam są właśnie skrzydłowi. A Stolarski by się tutaj nie nadał?
Stolarski jest skrzydłowym. Całe życie grał na skrzydle, w reprze młodzieżowej grał na skrzydle, jak wchodził na końcówki w dorosłej Wiśle to grał na skrzydle dopiero potem z musu przestawiono go na obronę...nie zmienia to jednak faktu, że jak go widziałem na skrzydle to nigdy nie pokazywał nic takiego, żeby udowodnić swój 'wielki talent'. Za to prawy obrońca może być z niego niezły i dziwie się, że zamiast niego gra Burliga...który w ofensywie radzi sobie nieźle, za to w defensywie jest bardzo średni. Może właśnie Burliga nadał by się na prawe skrzydło?

Odpowiedz cytując