|
Podbeskidzie Bielsko- Biała - Wisła Kraków 1-4 (0-2)
Skład: Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Jovanović, Piotr Brożek - Stjepanović, Chrapek, Garguła, Guerrier, Boguski - Pa.Brożek
Bramki: Paweł Brożek, Guerrier, Garguła, Boguski
Zmiany: Małecki, Fryc, Sarki
Ostatnio edytowane przez Lord of WC : 03.11.2013 o godz. 23:46.
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
|