|
Podbeskidzie Bielsko- Biała - Wisła Kraków 0:2 (0:0)
Skład: Miśkiewicz - Fryc, Burliga, Jovanović, Piotr Brożek - Stjepanović, Garguła, Chrapek, Guerrier, Boguski - Paweł Brożek
Bramki: Paweł Brożek, Guerrier.
Zmiany: Małecki, Sarki, Stolarski.
Ostatnio edytowane przez crosby : 03.11.2013 o godz. 17:36.
|