Dzimi napisał(a):

|
Nie zgodzę się, że potrzebujemy na dziś trzy transfery (prawoskrzydłowy, napastnik, ofensywny pomocnik), a reszta może być później. Potrzebujemy cztery transfery - oprócz tego co napisałeś jeszcze prawego obrońcę, bo Burliga jest słaby nawet na ligę, a Stolarski to melodia przyszłości.
|
No chyba sobie żartujesz.
Nawet mając tylko tą dwójkę powątpiewałbym w koniecznosc sprowadzania PO a przecież jest jeszcze Fryc który radzi sobie calkiem całkiem.
Są ważniejsze pozycje na wzmocnienia.