Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66031
Stary 31.10.2013, 22:20
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Nie zgodzę się, że potrzebujemy na dziś trzy transfery (prawoskrzydłowy, napastnik, ofensywny pomocnik), a reszta może być później. Potrzebujemy cztery transfery - oprócz tego co napisałeś jeszcze prawego obrońcę, bo Burliga jest słaby nawet na ligę, a Stolarski to melodia przyszłości.
No chyba sobie żartujesz.
Nawet mając tylko tą dwójkę powątpiewałbym w koniecznosc sprowadzania PO a przecież jest jeszcze Fryc który radzi sobie calkiem całkiem.
Są ważniejsze pozycje na wzmocnienia.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując