Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.10.2013, 17:45
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Tutaj masz błąd w założeniu. Mylący się sędzia powinien zostać piekarzem, murarzem, bankowcem, nauczycielem albo, jeśli to jego hobby, zająć się zbieraniem znaczków. Trochę kolejność nam się pomieszała przez tą korupcję. Najpierw umiejętności, potem lecimy z cechami charakteru.

Druga sprawa - imho każdy aktor powinien po meczu 'dostawać' nagrodę. Może być i pieniężna.
Twoim zdaniem istnieją nie mylący się sędziowie? Ja takiego nie widziałem.

Jestem również za bardzo surowym karaniem symulantów. Dla mnie za bezczelne symulki w polu karnym powinna być czerwona kartka, a nie żółta. Kara finansowa oczywiście również wszelkiej maści aktorom nie zaszkodzi. Po każdym meczu komisja ligi powinna analizować nagrania meczów i wyłapywać cwaniaków umierających pół godziny po lekkich dotknięciach itd.
Ostatnio edytowane przez Arked : 31.10.2013 o godz. 17:50.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując