AS82 napisał(a):

|
Oczywiście ,że wszyscy kradną , a to że dochodzi jeszcze do przekupstwa między kolesiami z tej samej partii to pokazuje ,że nawet między sobą się biją o koryto, co jest już szczytem pazerności i zachłanności.
|
A czym POwcy się przekupywali? Czego używali jako argumentu? Ano faktu sprawowania władzy, dokładnie tak jak z niepójściem do referendum. Choć tam było zastraszanie zamiast obietnic. Klasyczny reżim. Dlaczego, nie biadolisz że zawłaszczają państwo? Tylko opowiadasz bajki o pis. Dlaczego nie ma płaczu że demokracja jest zagrożona? No i co mają do rzeczy kompetencje? Tego co miał dostać robotę w kghm pytał ktoś o kompetencje?
A co do obsadzania stanowisk niekompetentnymi. To powrót PO do polityki wyprzedaży za bezcen wręcz wymaga zatrudniania dyletantów. I idzie im świetnie

.