Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono
Offline
#
519
31.10.2013, 16:18
Meczu L nie oglądałem ,w szybkich skrótach po meczu wydawało mi się że Geworgyan odepchnął Rzeźniczaka przy pierwszej bramce, nie było faulu? co mówili "eksperci"?
Pauwe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pauwe
Znajdź inne posty napisane przez Pauwe