Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#519
Stary 31.10.2013, 16:18
Meczu L nie oglądałem ,w szybkich skrótach po meczu wydawało mi się że Geworgyan odepchnął Rzeźniczaka przy pierwszej bramce, nie było faulu? co mówili "eksperci"?
Odpowiedz cytując