JEDREK76 napisał(a):

Następne głosowanie pseudo-psychologów w sprawie kolejnej dewiacji i zapewne wkrótce czekają nas kolejne marsze kolejnej "mniejszości o odmiennej orientacji" chronione przez "polit poprawnych", którzy za stołek i pensję kilku tysięcy euro własne dzieci do burdelu by sprzedali
http://fakty.interia.pl/swiat/news-d...ja,nId,1051477
|
taka jest logika rewolucji
AYALA napisał(a):

|
Polska każdego rana czeka na swego Orbana
|
już dawno wieszcz rzekł Polska Winkelriedem Narodów - więc przy dobrej kondycji Prezesa i Płemieła raczej się w tym życiu nie doczeka
AS82 napisał(a):

|
Sposób funkcjonowania koryciarzy jest ten sam
|
fajnie - tylko w tym przypadku nie mamy do czynienia z koryciarstwem a korupcją
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43