Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24405
Stary 31.10.2013, 15:36
Hehehe pewnie że nie ma różnicy. Przecież wszyscy kradną, wszyscy kupują głosy itd.

Tylko dlaczego dowody takich zachowań obciążają zawsze PO. I dopiero przez płatną propagandę rozciągane są na resztę.

Po wygranych wyborach, zwycięzcy przejmują władzę także w spółkach, a koalicja się tą władzą dzieli. Normalna kolej rzeczy i nic w tym złego. Natomiast przekupstwo z wykorzystaniem uprawnień wynikających z władzy to zwyczajny kryminał. I każdy o tym wie. Ktoś kto nie widzi różnicy to najprościej idiota.
Hej Nasz TS !!