Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#507
Stary 31.10.2013, 11:37
emj10 napisał(a):Wyświetl post
PS. Jak to możliwe, że weszlo napisało dobre słowo o Wiśle, a konkretnie jej zawodniku? Przecież Stanowski to kibol Legii
Dalej sobie jaja robisz.


Odwróćmy kota ogonem - wyobraź sobie że większość tekstów Weszło opisując mecz Legii automatycznie wrzuca Chrapka albo wymienia słowo Wisła. Miłe?

Prościej - wyobraź sobie że są zwyczajnie ludzie którzy nie lubią pierogów ruskich flaków czy też antypatycznie podchodzą do pewnych klubów. U nas jest 'pewna' część kibiców która zwyczajnie Was nie lubi tak jak np. nie lubi pierogów ruskich. Czyli czytając tekst weszło o meczu Wisły zamawiasz pierogi z mięsem ale oczywiście w środku jeden musi być 'ruski'. Bo kucharz lubi 'ruskie' i smak pierogów zawsze porównuje do pierogów ruskich. Nie ważne że są z mięsem - pierogi to pietogi.

Nawet jak uważasz że Weszło jest obiektywne i dobrze o Wiśle napisze to jednak trzeba szczerze powiedzieć że warsztat maja tendencyjnie s(L)aby.

Jezu, tłumaczyć dorosłemu chłopu takie proste rzeczy :(
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując