|
obstawiałem przed meczem z Widzewem że zdobędziemy w ostatnich 8 meczach conajmniej 12 pkt . Mam jednak przeczucie że zdobędziemy ich więcej i możemy nawet skończyć na 1 miejscu w tabeli .
Legia jest totalnie bez formy.
Górnik traci trenera i tylko pojedyńcze zrywy ich ratują.
Jako rywali do końca jesieni mamy mamy :
rozbite Podbeskidzie ( choć u siebie tanio skóry nie sprzeda)
mocnego Górnika ( choć obstawiam że poleca z formą w dół )
rozbitą Koronę
rozbity Śląsk
średnią Jagiellonie
średniego Lecha
mocną Pogoń
tak jak już kiedyś pisałem , Smuda już za dużo powiedział o tym wzmocnieniach , żeby nikt do nas nie przyszedł . Nie wiem czy będą to 4 wzmocnienia . Bardziej wierzę w 2 konkretne i 2 uzupełnienia ( choćby nigeryjczykami ) , niż kompletnie nic . Wynik z jakim przezimujemy na drugorzędne znaczenie dla samych wzmocnień . Tak przynajmniej powinno być...
|