Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 14. Wiosna 2014.
Wyświetl pojedynczy post
wislak2004
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
1164
31.10.2013, 10:08
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 1:3 (0:1)
Skład: Miśkiewicz - Burliga, Jovanovic, Głowacki, Bunoza - Guerrier, Stjepanovic, Chrapek, Boguski, Garguła - Paweł Brożek
Zmiany: Małecki, Piotr Brożek, Sark
Bramki: Chrapek, Brożek, Garguła
wislak2004
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak2004
Znajdź inne posty napisane przez wislak2004