Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1685
Stary 30.10.2013, 23:19
Poczytałem i generalnie plan jest taki jak opisuje Kaan. Najlepsze w tym ze sami nie wiedzą co zrobią z Al. 3maja gdy nie będzie pasu przeznaczonego do parkowania. Jak dla mnie kuriozalne jest kasowanie tak znakomitego miejsca do parkowania w bezpośrednim centrum miasta w miejscu idealnie do tego przeznaczonym. Z całym szacunkiem nie widzę sensu w parkowaniu blisko 2km od centrum jeszcze na płatnym parkingu pod stadionem. A już zamykanie miejsc przed meczem to chyba tylko łączy się z patrolami straży miejskiej tak chętnie wystawiającej mandaty dla osób parkujących w nie zawsze dozwolonych miejscach...

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując