|
Poczytałem i generalnie plan jest taki jak opisuje Kaan. Najlepsze w tym ze sami nie wiedzą co zrobią z Al. 3maja gdy nie będzie pasu przeznaczonego do parkowania. Jak dla mnie kuriozalne jest kasowanie tak znakomitego miejsca do parkowania w bezpośrednim centrum miasta w miejscu idealnie do tego przeznaczonym. Z całym szacunkiem nie widzę sensu w parkowaniu blisko 2km od centrum jeszcze na płatnym parkingu pod stadionem. A już zamykanie miejsc przed meczem to chyba tylko łączy się z patrolami straży miejskiej tak chętnie wystawiającej mandaty dla osób parkujących w nie zawsze dozwolonych miejscach...
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|