Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#492
Stary 30.10.2013, 22:45
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ktoś na tym forum z workiem na puchary i mistrzostwa się wybierał
No. I zakładał wpierdziel w Bydgoszczy. Na dowód:

0 22 napisał(a):Wyświetl post
Jutro np pewnie przegramy w Poznaniu i stracimy lidera. Może przegramy też w Bydgoszczy i spadniemy na 3-4 miejsce. Koniec końców i tak wszystkim odjedziemy na koniec sezonu.

Widzę, że któryś dzień już w Tobie siedzi ten worek

A z woreczkiem bez zmian.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując