Dariook napisał(a):

Ktoś na tym forum z workiem na puchary i mistrzostwa się wybierał
|
No. I zakładał wpierdziel w Bydgoszczy. Na dowód:
0 22 napisał(a):

|
Jutro np pewnie przegramy w Poznaniu i stracimy lidera. Może przegramy też w Bydgoszczy i spadniemy na 3-4 miejsce. Koniec końców i tak wszystkim odjedziemy na koniec sezonu.
|
Widzę, że któryś dzień już w Tobie siedzi ten worek
A z woreczkiem bez zmian.