|
Nie . Pasujesz dlatego, że twoja kariera na tym forum ma dość tendencyjne oblicze a sposób argumentacji ma swój cel i bynajmniej nie jest on obliczony na dyskusje. A ostatnimi postami udowodniłeś nadto, że celem istnienia jest tu pilnowanie pewnego 'porządku'. Jeśli o mnie chodzi, to zbanowałbym cie człowieku dożywotnio a każdego, kto przejawia pisownię, styl wypowiedzi podobny do twojego -z resztą paru tu takich nicków było, twój utrzymuje się tu wyjatkowo długo- banowałbym z założenia. Byłbym jak Lombroso dla potencjalnie niebezpiecznych
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
|