sambo napisał(a):


Bo napisałem że Pisowcy i ich akolici są w polityce jedynie dla zysku i grantów ? Tak niestety jest ,czego przykładem jest mój "ulubiony" poseł PISu niejaki Andrzej Jaworski . Oto fragement jego błyskotliwej kariery:
Od 2003 pełnił funkcję prezesa komunalnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Maszynami Budownictwa w Warszawie. Członek rady nadzorczej PKP Intercity i rady programowej TVP3. W maju 2006 został przewodniczącym rady nadzorczej Koncernu Energetycznego Energa S.A. W 2006 objął stanowisko prezesa Stoczni Gdańsk[1]. Po odwołaniu w 2008 został doradcą ISD Polska ds. restrukturyzacji zakładu. Objął stanowisko prezesa Fundacji Stoczni Gdańsk[2]. Zasiadał w radzie Polskiej Organizacji Turystycznej oraz radzie Pomorskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.
Jak widać człowiek orkiestra ,który sie nadaje do wszystkiego od kierowania stocznią ,koleją i telewizją ,teraz jest posłem PISu i przewodniczy komisji ds. przeciw-ateizacji Polski
Jak widze takich karierowiczów,którzy się znają na wszystkim to po prostu pusty śmiech mnie ogarnia.