Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24389
Stary 30.10.2013, 20:18
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, przekupywanie wyborców to faktycznie standard . Rozumiem, że każdy złodziej jest pewny, że wszyscy kradną.
Ty żyjesz w swoim wyimaginowanym swiecie ,w którym tylko PISowcy są uczciwi, i gdzie nie obsadzają partyjnymi działaczami państwowych posad, więc nie chce ci burzyć tej sielanki.