Drozd napisał(a):

Oczywiście, przekupywanie wyborców to faktycznie standard . Rozumiem, że każdy złodziej jest pewny, że wszyscy kradną.
|
Ty żyjesz w swoim wyimaginowanym swiecie ,w którym tylko PISowcy są uczciwi, i gdzie nie obsadzają partyjnymi działaczami państwowych posad, więc nie chce ci burzyć tej sielanki.