Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2998
Stary 30.10.2013, 16:49
c. napisał(a):Wyświetl post
Kolejne przedwczesne usprawiedliwienia wg. weszlo przed meczem Legii z Zawisza.

Tytuł "zdziesiątkowana Legia jedzie do Bydgoszczy..."

Zdziesiątkowana bo dwóch piłkarzy Legii nie zagra (Dusan nie gra od w .... czasu).


"Zdziesiątkowany" skład to znaczy, że jeden na dziesięciu nie może grać.
W przypadku 20-osobowego składu brak dwóch piłkarzy to właśnie zdziesiątkowanie.... Czego sie czepiać?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując