Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 30.10.2013, 16:31
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jak to możliwe, że weszlo napisało dobre słowo o Wiśle, a konkretnie jej zawodniku? Przecież Stanowski to kibol Legii
A no widzisz widocznie nawet Stano i jego wesz(L)o zlapalo sie na to jakie to talenty rodza sie (tylko i wylacznie) na warszawskiej ziemi.
Nie trzeba bylo byc jakos specjalnie bystrym na przestrzeni ostatnich dwoch sezonow aby stwierdzic ze zadnej przepasci pomiedzy Chrapkiem i Furmanem nie ma. Duzo zalezy dzisiaj od kreatywnosci opiniotworczych mediow...
Wesz(L)o zeby nie wyjsc na idiotow tym zdaniem wlasnie sie ladnie zaasekurowalo na przyszlosc
Odpowiedz cytując