Drozd napisał(a):

W zwykłych wyborach oferują jabola, a w partyjnych stanowiska w spółkach. To jest nowy styl rządzenia ala Parada Oszustów.
Dlatego właśnie, moralność, a nie kwalifikacje jest decydująca jeżeli chcemy dokonać mądrego wyboru.
|
Zabawny jesteś , bo takie praktyki w polityce były i są od zawsze , tak samo robili PISowcy ,żeby daleko nie szukać ,żona Adasia Hofmana zatrudniona w KGHMie i tak robią POwcy. Już kiedyś pisałem dlaczego oni są politykami i chcą wygrywać wybory , bynajmniej nie po to ,żeby coś zrobić pożytecznego dla ludzi ,tylko byle się obłowić w państwowych spółkach i agencjach.