emj10 napisał(a):

|
A co to ja gram na boisku? Naprawdę trzeba mieć wysoki poziom fantazji, aby nie widzieć, że Legia mająca kadrę 15-16 zawodników (11 kontuzji) będzie oszczędzała kilku zawodników przed rewanżem z Trabzonem.
|
Bywasz merytoryczny ale teraz to już po bandzie było. Wy się szykujecie na rewanż z Turkami - ok, my się szykujemy na rewanż z Lechią. Szanse na "przejście" mamy takie same - to raz.
Kadrę 15-16 zawodników to np my mamy przed kontuzjami - to dwa.
Mecz z Turkami nie ma najmniejszego znaczenia z żadnego punktu widzenia. Ok, może finansowego bo zwycięstwo da jakieś grosze. Tłumaczenie ewentualnej porażki w lidze skupieniem się na LE jest tym etapie wyższym poziomem absurdu.