Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#471
Stary 30.10.2013, 16:15
emj10 napisał(a):Wyświetl post
A co to ja gram na boisku? Naprawdę trzeba mieć wysoki poziom fantazji, aby nie widzieć, że Legia mająca kadrę 15-16 zawodników (11 kontuzji) będzie oszczędzała kilku zawodników przed rewanżem z Trabzonem.

Bywasz merytoryczny ale teraz to już po bandzie było. Wy się szykujecie na rewanż z Turkami - ok, my się szykujemy na rewanż z Lechią. Szanse na "przejście" mamy takie same - to raz.
Kadrę 15-16 zawodników to np my mamy przed kontuzjami - to dwa.

Mecz z Turkami nie ma najmniejszego znaczenia z żadnego punktu widzenia. Ok, może finansowego bo zwycięstwo da jakieś grosze. Tłumaczenie ewentualnej porażki w lidze skupieniem się na LE jest tym etapie wyższym poziomem absurdu.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 30.10.2013 o godz. 16:19.
Odpowiedz cytując