wolfy napisał(a):

|
Operowanie takimi kalkami świadczy tylko i wyłącznie o chęci zamanifestowania swojej "fajności" oraz o ubóstwie umysłowym.
|
Haha... wolfy... "zostaw ten temat bo zacznie się wojna, ale ja jeszcze go pociągnę i ci doj.ebie". Żałosne.
A co do weszło - wiadomo, Stanowski to Legionista i choćby nie wiem jak się silił na obiektywność to w wielu (a nawet zdecydowanej większości) tekstów to widać i słychać. Ale to normalne, jakby pisał Wiślak byłoby na odwrót. Czytając ich nie trzeba wszystkiemu przytakiwać. Ale to jedyny portal który bez ogródek jeździ po tym co pojazdu wymaga, a o czym inne, poprawne politycznie media się nie zająkną. A teksty dotyczące Wisły i Legii to przecież mały procent działalności portalu. Jakby Stanowski faktycznie był spiskującym zatwardziałym Legionistą to nie pisałby ciągłych tekstów pochwalnych dotyczących Chaveza (był tam chwalony i niejako promowany przez przez ładnych kilka miesięcy po transferze), nie wydawałby książki Iwana czy co chwila chwalił postępy Chrapka pisząc że jest lepszy od promowanego na siłę Furmana i puka powoli do drzwi pierwszej kadry.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"