Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4660
Stary 30.10.2013, 14:38
w wypadku zginęło wielu ludzi, nie ważne jaki mieli szyld partyjny. Zginęło tam wielu ludzi w różnym wieku, niektórzy z nich mieli jeszcze CAŁE ŻYCIE PRZED SOBĄ (np. młoda stewardesa, czy młody polityk PO). Nie ważne co bym sądził o ofiarach, gdyby mi przyszo tam polecieć i reprezentować PANSTWO POLSKIE, to zwyczajnie po ludzku BYŁBYM ZDRUZGOTANY.

Dlatego, jeśli ta fotografia jest prawdziwa i nie ma jakiegoś zaskakująco trudnego do wymyślenia wytłumaczenia, to tak zachowująca się osoba powinna być totalnie skompromitowana.

Dla pewnych osób na tym forum, które nazywają innych forumowiczów BUCAMI nie powinno być tutaj miejsca.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 31.10.2013 o godz. 10:53.
Odpowiedz cytując