Arapaho napisał(a):

Coś chyba jest na rzeczy z tym zdjęciem (choć nie uważałem Donka za takiego debila żeby sobie pozwolił na takie gesty w Smoleńsku). Oczekiwałbym stwierdzenia że składają zawiadomienie do prokuratury a tu widać tylko przerażenie. Ciekawa sprawa
p.s gdzie jest Szpen?
|
Co znaczy "pozwolił sobie" myślisz, że on się kontroluje? Myślał że nikt nie patrzy i zrzucił na moment maskę. Popatrz jakie to zrobiło wrażenie na gościu za WP. Facet prawie zasłabł, widząc zaciśnięte pięści w takiej chwili.
Szpen napisał(a):

obecny. coś chcesz ode mnie?
zdjęcie jak zdjęcie, póki nie znam kontekstu, większego obrazu to nie ma co komentować...
|
Nie znasz szpeniu kontekstu? To zapytaj mamusi co się wydarzyło 10 IV 2010 roku. W miejscu wykonania zdjęcia. Kontekstu leming nie zna
