Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4659
Stary 30.10.2013, 14:32
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Coś chyba jest na rzeczy z tym zdjęciem (choć nie uważałem Donka za takiego debila żeby sobie pozwolił na takie gesty w Smoleńsku). Oczekiwałbym stwierdzenia że składają zawiadomienie do prokuratury a tu widać tylko przerażenie. Ciekawa sprawa
p.s gdzie jest Szpen?
Co znaczy "pozwolił sobie" myślisz, że on się kontroluje? Myślał że nikt nie patrzy i zrzucił na moment maskę. Popatrz jakie to zrobiło wrażenie na gościu za WP. Facet prawie zasłabł, widząc zaciśnięte pięści w takiej chwili.

Szpen napisał(a):Wyświetl post
obecny. coś chcesz ode mnie?
zdjęcie jak zdjęcie, póki nie znam kontekstu, większego obrazu to nie ma co komentować...
Nie znasz szpeniu kontekstu? To zapytaj mamusi co się wydarzyło 10 IV 2010 roku. W miejscu wykonania zdjęcia. Kontekstu leming nie zna
Ostatnio edytowane przez Drozd : 30.10.2013 o godz. 14:37.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując