|
a to Mały gra?
chociaż wiem ze "tu i tam" slychać głosy ze Mały tak słabo gra bo go Smuda psychicznie niszczy. Jesli uznamy iż jest to prawda, to ....słabą psychike ma Nasz piłkarz który zatracił wszystko czym kiedys dysponował. Nawet po kolegach juz nie krzyczy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|