Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.10.2013, 10:57
c. napisał(a):Wyświetl post
Celowo tak napisali, na zasadzie przedwczesnego usprawiedliwienia, bo potem nie trzeba pisac o kompromitacjach, stara zagrywka.
Samo Weszlo tak opisywalo czesto niektore wypowiedzi pilkarzy odnosnie jakichs meczow
Pamietajcie, ze weszlo gdy pisze cos zlego o Legii to w taki sposob (konstruktywny) , zeby temu klubowi pomoc , a jak pisze o innych to tak zeby zbesztac.
Masz rację, tak własnie jest tylko nie wszyscy legijni adwokaci z tego forum to rozumieją. Ciągłe czytanie legijnych pismaków zostawia im rysy na umyśle.
Odpowiedz cytując