Drozd napisał(a):

Taka jest reakcja zwyczajnych ludzi po obejrzeniu wesołego donka.
Widziałem takich którzy własnym oczom nie wierzą bo
O święta naiwności . Tak upadają domki z kart...
|
Ten po lewej w tle to Sikorski ? Jak tak to nie dziwię się że nic o zdjęciu nie wie jak mu się zasnęło
