Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 14. Wiosna 2014.
Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
1163
30.10.2013, 09:32
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 1:2 (1:1)
Skład: Miśkiewicz - Burliga, Jovanovic, Głowacki, Bunoza - Guerrier, Stjepanovic, Chrapek, Boguski, Garguła, Boguski - Paweł Brożek
Zmiany: Małecki, Piotr Brożek, Fryc
Bramki: Chrapek, Brożek
BronekTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BronekTS
Znajdź inne posty napisane przez BronekTS