Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20832
Stary 30.10.2013, 09:28
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
W niczym - tylko Sarki i Mały często siedzą na ławie, a Boguś mimo tego, że wcale nie jest lepszy - graw I skłądzie...
Przeanalizuj sobie akcję po której była czerwień, jak Ci mało akcji bramkowych w których brał udział Boguski. Kluczowe dla jej powodzenia było zgranie klatą w tempo. Powiesz, że każdy by tak zgrał, a ja twierdzę że ani Sarki ani mały.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując