Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8962
Stary 29.10.2013, 23:06
Tak? Chyba inaczej podchodze do przygotowan letnich-zimowych niz wziętych w listopadzie na kilka dni. Druzyna była typowo Maaskantowa z niewielkimi zmianami. Jedynie co wspominam to 0-1 strzałów na bramkę na mecz i 60% posiadania piłki klepiąc na własnej połowie.

Odpowiedz cytując