|
Tak? Chyba inaczej podchodze do przygotowan letnich-zimowych niz wziętych w listopadzie na kilka dni. Druzyna była typowo Maaskantowa z niewielkimi zmianami. Jedynie co wspominam to 0-1 strzałów na bramkę na mecz i 60% posiadania piłki klepiąc na własnej połowie.
|