Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20827
Stary 29.10.2013, 19:31
raindog napisał(a):Wyświetl post
Zabawne w tym wszystkim jest to, że ani Sarki, ani Mały w tym momencie nie potrafią przyjąć i podać, a mimo wszystko to z Rafała robi się kozła ofiarnego. Mówiąc krótko - w czym gorszy jest Rafał od Małego i Sarkiego?
W niczym, wszyscy grają podobnie słabo. Rzecz w tym że znalazł sie tu ktoś co napisał że Boguski to nasz TOP, no tak nisko jednak nie upadliśmy, porównanie go do Pawła Brożka, czy Głowackiego nie wygląda na racjonalne działanie..

I jeszcze jedno, co do wiary, .. Garguła też wydawał się być już poza naszą drużyną, więc wszystko jest tu jeszcze możliwe, no może prawie wszystko. Techniki Boguski sie już nie nauczy, ale tak jak w przypadku Małego, szybkość to może być jego atut, a że jest od niego inteligentniejszy to gra Rafał, kosztem Patryka.. .. Jeśli Małecki i Boguski będą szybsi od rywali to wówczas będzie z nich pożytek, jeśli nie to tylko będą z nami z powodu wąskiej kadry. Podobnie ma się rzecz z Sarkim i Donaldem którzy grają jakby byli sami na boisku, w przypadku Sarkiego technika i szybkość jest, gry zespołowej brak, u Donalda z taktyką i ustawianiem się na boisku jest jeszcze gorzej..

No, a ponieważ rzecz jasna Wiśle życzymy dobrze, to może będzie u któregoś z nich jakiś magiczny postęp, ..cud na miarę skuteczności pod koniec kontraktu u.. Łukasza Garguły.
Odpowiedz cytując