Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20821
Stary 29.10.2013, 18:39
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli kiedykolwiek będzie można powiedzieć , że Boguski to u nas top to będzie oznaczało jedno - jesteśmy w czarnej d....

Boguski jest pierwszy do odstrzału i to od kilku lat.
Podzielam ten pogląd.

Kręgosłup drużyny to Miśkiewicz, Głowacki, Jovanović, Bunoza, Garguła i Brożek, wspomnieć też należy i o Chrapku. Boguskiego tu nie ma.

Top drużyny to Miśkiewicz, Głowacki, Garguła i Brożek i Boguskiego tu nadal nie ma, nie było i raczej nigdy nie będzie.

Na nasze szczęście tak nisko jeszcze nie upadliśmy aby Rafałek decydował o obliczu Wisły, nawet jak kiedyś mu wyjdzie jakiś meczyk to niewiele zmieni w ogólnej ocenie.
Odpowiedz cytując