Ciastek1 napisał(a):

Jeżeli kiedykolwiek będzie można powiedzieć , że Boguski to u nas top to będzie oznaczało jedno - jesteśmy w czarnej d....
Boguski jest pierwszy do odstrzału i to od kilku lat.
|
Podzielam ten pogląd.
Kręgosłup drużyny to Miśkiewicz, Głowacki, Jovanović, Bunoza, Garguła i Brożek, wspomnieć też należy i o Chrapku. Boguskiego tu nie ma.
Top drużyny to Miśkiewicz, Głowacki, Garguła i Brożek i Boguskiego tu nadal nie ma, nie było i raczej nigdy nie będzie.
Na nasze szczęście tak nisko jeszcze nie upadliśmy aby Rafałek decydował o obliczu Wisły, nawet jak kiedyś mu wyjdzie jakiś meczyk to niewiele zmieni w ogólnej ocenie.