Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20819
Stary 29.10.2013, 16:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Boguski o ile pamiętam w kadrze wszedł na 10 min i prawie strzelił dwie bramki. Piłkarsko jest u nas top, takie moje zdanie. To że biega wszędzie to efekt boiskowych wydarzeń zwykle tam gdzie jest to się przydaje..
Jeżeli kiedykolwiek będzie można powiedzieć , że Boguski to u nas top to będzie oznaczało jedno - jesteśmy w czarnej d....

Boguski jest pierwszy do odstrzału i to od kilku lat.
Odpowiedz cytując