Drozd napisał(a):

Boguski o ile pamiętam w kadrze wszedł na 10 min i prawie strzelił dwie bramki . Piłkarsko jest u nas top, takie moje zdanie. To że biega wszędzie to efekt boiskowych wydarzeń zwykle tam gdzie jest to się przydaje..
|
Jeżeli kiedykolwiek będzie można powiedzieć , że Boguski to u nas top to będzie oznaczało jedno - jesteśmy w czarnej d....
Boguski jest pierwszy do odstrzału i to od kilku lat.