|
Senior Member
Offline
|
|
Drozd napisał(a): 
|
Natomiast w grze Boguskiego czy to w obronie czy w ataku widać po prostu, że chłop wie o co chodzi, czasem braknie szybkości czasem dokładności ale jego poczynania są celowe, zawsze wie co chce z piłą zrobić i najczęściej jest to optymalne wyjście.
|
Nie ma to jak wejść do netu i poprawić sobie humor..
Boguski to bezmyślny walczak, bez techniki, bez skuteczności pod bramką, nie potrafi celnie dośrodkować w pełnym biegu, ..hmmm czasem może mu wyjść jakaś prostopadła piłka, czasem „psim swędem” wbije gola, ale w tym sezonie ma póki co 0 bramek.
funkykoval napisał(a): 
|
Boguski na boisko wychodzi najczęściej jako skrzydłowy, ale jego gra to hasanie po boisku od jednego do drugiego pola karnego i to najczęściej bezproduktywne. (..) Walka małego Bogusia w środku pola z większością przeciwników kończy się stratą i pogonią za rywalem. Dużo walki - mało korzyści tak krótko można opisać grę Boguskiego i Bogu dziękować, że podpisano Pawła Brożka, bo inaczej mielibyśmy w napadzie Boguskiego i jakieś 10 punktów mniej w tabeli....
|
I to jest racjonalna ocena.
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.10.2013 o godz. 18:42.
|
|