Administrator wie tyle co ja - że norma jest 3 litry. Ale ..uj z normą - niech będzie litr ale czemu trzy

Dlatego pytam jak jest w innych budynkach - z ciekawości. Czy to wina MPEC czy trzeba po prostu coś wyregulować w hydroforni.
Myślimy też nad pompką wymuszającą cyrkulację - tylko nikt nie wie czy technicznie się da u nas ...