Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27550
Stary 29.10.2013, 15:41
Administrator wie tyle co ja - że norma jest 3 litry. Ale ..uj z normą - niech będzie litr ale czemu trzy
Dlatego pytam jak jest w innych budynkach - z ciekawości. Czy to wina MPEC czy trzeba po prostu coś wyregulować w hydroforni.

Myślimy też nad pompką wymuszającą cyrkulację - tylko nikt nie wie czy technicznie się da u nas ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując