Celowo tak napisali, na zasadzie przedwczesnego usprawiedliwienia, bo potem nie trzeba pisac o kompromitacjach, stara zagrywka.
Samo Weszlo tak opisywalo czesto niektore wypowiedzi pilkarzy odnosnie jakichs meczow

Pamietajcie, ze weszlo gdy pisze cos zlego o Legii to w taki sposob (konstruktywny) , zeby temu klubowi pomoc , a jak pisze o innych to tak zeby zbesztac.