Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2990
Stary 29.10.2013, 15:20
Celowo tak napisali, na zasadzie przedwczesnego usprawiedliwienia, bo potem nie trzeba pisac o kompromitacjach, stara zagrywka.
Samo Weszlo tak opisywalo czesto niektore wypowiedzi pilkarzy odnosnie jakichs meczow
Pamietajcie, ze weszlo gdy pisze cos zlego o Legii to w taki sposob (konstruktywny) , zeby temu klubowi pomoc , a jak pisze o innych to tak zeby zbesztac.
Ostatnio edytowane przez c. : 29.10.2013 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując