Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20816
Stary 29.10.2013, 14:42
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Natomiast w grze Boguskiego czy to w obronie czy w ataku widać po prostu, że chłop wie o co chodzi, czasem braknie szybkości czasem dokładności ale jego poczynania są celowe, zawsze wie co chce z piłą zrobić i najczęściej jest to optymalne wyjście.
A na jakiej pozycji gra Boguski ?
Wg mnie i pewnie nie tylko mnie: Boguskiemu wyjdzie 1-2 podania do przodu, 1 góra 2 odbiory w środkowej strefie, ewentualnie zablokuje jakiś strzał. Boguski w formie jaką prezentuje od długiego już czasu jest po prostu słaby do niemożliwości i to, że dzięki jego podaniu czy przejęciu wpada jakaś bramka mimo wszystko nie poprawia całokształtu jego gry.

Boguski na boisko wychodzi najczęściej jako skrzydłowy, ale jego gra to hasanie po boisku od jednego do drugiego pola karnego i to najczęściej bezproduktywne. Małecki też jest bez formy, ale Boguski stracił jakość gry od czasu chamskiego wycięcia przez tę kanalię Borysiuka od tego czasu gra Bogusia to jeden wielki brak.
Walka małego Bogusia w środku pola z większością przeciwników kończy się stratą i pogonią za rywalem. Dużo walki - mało korzyści tak krótko można opisać grę Boguskiego i Bogu dziękować, że podpisano Pawła Brożka, bo inaczej mielibyśmy w napadzie Boguskiego i jakieś 10 punktów mniej w tabeli....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując