Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27546
Stary 29.10.2013, 14:39
Ma ktoś ciepłą wodę w kranie z MPEC? Mam na myśli bloki - nie domki jednorodzinne.

Ile musicie czekać np. rano zanim poleci gorąca?

U mnie zlewam do 3 litrów - miesięcznie to ponad 200 litrów wody w kanał za którą płacę ... :/
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując