Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2988
Stary 29.10.2013, 13:06
enzo napisał(a):Wyświetl post
A nie jest Wisła ostatnio w słabszej formie?
Nie wygraliśmy z Zagłębiem szczęśliwie?
Czy Widzew ma jakiegokolwiek bramkarza, który coś pokazał w tym sezonie (bo Mielcarz ewidentnie ma już chyba dość)?
W ten sam sposób można by tłumaczyć np. taki tytuł " czy skompromitowana w pucharach Legia uleczy swoje kompleksy na beniaminku ligi w Bydgoszczy ?"

A nie jest Legia skompromitowana w pucharach ?
Zawisza nie jest beniaminkiem ?

Tylko taki nagłówek sie w "weszło Legii w du.ę" się nie ukaże. I wiemy dlaczego.
Odpowiedz cytując