enzo napisał(a):

A nie jest Wisła ostatnio w słabszej formie?
Nie wygraliśmy z Zagłębiem szczęśliwie?
Czy Widzew ma jakiegokolwiek bramkarza, który coś pokazał w tym sezonie (bo Mielcarz ewidentnie ma już chyba dość)?
|
W ten sam sposób można by tłumaczyć np. taki tytuł " czy skompromitowana w pucharach Legia uleczy swoje kompleksy na beniaminku ligi w Bydgoszczy ?"
A nie jest Legia skompromitowana w pucharach ?
Zawisza nie jest beniaminkiem ?
Tylko taki nagłówek sie w "weszło Legii w du.ę" się nie ukaże. I wiemy dlaczego.